Mūsu dizaina un plānošanas pakalpojumi ir mākslinieciska sadarbība starp mums un mūsu klientiem. Apvienojot savas prasmes ar savu redzējumu, mēs radām pārliecinošas dizaina koncepcijas -  mēs vienmēr esam gatavi dizaina izaicinājumiem. Mēs jums palīdzēsim saprast  jūsu individuālo stilu, raksturu un personību, un parādīsim, kā aust savu stāstu savā pasākumā, lai tas būtu patiesi autentisks.

Mūsu iemaņas ir saskaņotas ar stingru organizāciju un vērību detaļām. Mēs vēlamies, lai jūs visā plānošanas procesa laikā jūtaties atbalstīti, iedvesmoti un laimīgi, lai jūs varētu baudīt katru brīdi. Mēs rūpējamies par visām sarežģītām detaļām, kas saistītas ar loģistiku, komandas komunikāciju, līgumiem un dokumentiem, plānošanu un visu ap to, ļaujot jums brīvi baudīt šo mirkli.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem, skatiet zemāk, vai arī sazinieties ar mums, lai pieteiktu konsultāciju.

KĀZU PLĀNOŠANAS PAKALPOJUMI

PILNA SERVISA KĀZU PLĀNOŠANA

Tas nozīmē, ka šis pakalpojums ir visaptverošs; viss no kāzu tēmas līdz viesu dāvaniņu izvēlei, kā arī viss, kas atrodas starpā. Šis pakalpojums tiek piedāvāts aizņemtiem pāriem, kuri vēlas savas ideālās kāzas, bet, iespējams nav laika, lai plānotu un izpildītu savu redzējumu, vienlaikus apvienojot ar ikdienas darbu. Izmantojot mūsu norādījumus, jūs saņemsiet informāciju par termiņiem un izbaudīsiet katru kāzu pieredzes minūti.

gallery/mikayla-herrick-618450-unsplash

DAĻĒJA SERVISA KĀZU PLĀNOŠANA

Dažiem pāriem ir laiks un pacietība, lai veiktu savu kāzu plānošanu. Mēs varam palīdzēt šiem pāriem ar nelielu atbalstu un iesaistīties astoņas nedēļas (visaktīvākajā laikā) pirms kāzām. Mēs varam jums palīdzēt pilnveidot pasākuma dizainu, kas papildina jūsu redzējumu un budžetu. Pēc pirmās konsultācijas, divus mēnešus pirms jūsu kāzām, mēs izdarīsim visus nepabeigtos kāzu darbus. Jūsu kāzu dienā mēs kļūsim par jūsu tiešo komunikācijas kanālu ģimenei, kāzu ballītes viesiem un darbiniekiem. Mēs organizēsim ceremoniju un svinību vietu atbilstoši jūsu redzējumam, lai jūsu diena būtu nevainojama.

DIENAS KOORDINATORS

Tas ir ideāls pakalpojums pārim, kuriem ir rezervēti visi pakalpojumi, un vienkārši vēlētos kādu, kurš atrastos kāzu dienā, lai pārliecinātos, ka viss darbojas pēc plāna. Četras nedēļas pirms lielās dienas mēs vēlreiz pārbaudīsim un iziesim cauri jūsu izveidotajam plānam. Mēs savilksim galus visiem darbiem. Mēs organizēsim ceremonijas un svinību vietas gaitu atbilstoši jūsu plāniem un iecerēm, lai jūsu īpašā diena būtu nevainojama.

KONSULTĀCIJA

Šis pakalpojums vislabāk darbojas, ja plānojat organizēt lielāko daļu savu kāzu, bet tām nepieciešams profesionāļa redzējums, saistībā ar pakalpojumu ieteikumiem, tēmu izstrādi, produktu iegādi, budžetu vai kāzu scenārija izstrādi. Šī ir jūsu iespēja uzdot savus jautājumus un apspriesties ar mums par savām idejām par jūsu pasākumu un iegūt atsauksmes par to, kā mēs iesakām jums virzīties uz priekšu. Mēs lūdzam, lai jūs uz konsultāciju nāktu sagatovojušies un ņemtu līdzi visas savas idejas un jautājumus, lai maksimāli izmantotu savu laiku. Šī opcija sniedz jums ļoti specifisku palīdzību pozīcijā, kas jums visvairāk nepieciešama.

gallery/anita-austvika-696317-unsplash
gallery/logoname
gallery/undine un kristaps 22-09-2018 gribuvasaru-lv (405)
gallery/foto-pettine-756112-unsplash