Es veicu ļoti interesantu ceļu, lai nokļūtu tur, kur pašlaik esmu. Jāatzīstas, ka jau kopš bērnības vēlējos organizēt pasākumus un to arī darīju, lai gan tikai ģimenes un draugu lokā. Arī vēlāk organizēšana turpināja būt mana stiprā puse, bet savu karjeru šajā nozarē uzreiz nesāku.

Pēc pamatskolas turpināju mācības Rīgas Mākslas un Mediju tehnikumā, kur radošums un māksla manā dzīvē ieņēma lielu lomu. Pēcāk es veicu nākošo drosmīgo soli un uzsāku mācības pavisam citā nozarē - Biznesa vadībā, kas manā dzīvē atvēra jaunas durvis. Es iemīlēju mācības un sapratu, lai kāds būtu mans nākamais solis, bizness noteikti būs daļa no tā. Lai gan radošums un bizness man turpināja iet roku rokā, kaut kas man pietrūka un tas bija darbs, ko es mīlētu.

Tad tas notika, man bija 22gadi, nesen biju uzsākusi mācības uzņēmējdarbībā un meklēju darbu, ko man patiktu veikt un ar ko es šīs mācības varētu apvienot. Un es atradu, un nē tas sākumā nebija saistīts ar pasākuma organizēšanu vai dekorēšanu, es uzsāku strādāt kā pārdevējs/konsultants veikalā Zara. Un es pat nespētu vārdos izteikt, cik lielu dzīves pieredzi es tur guvu. Es šajā uzņēmumā ātri kāpu pa karjeras kāpnēm līdz sasniedzu veikala koordinatora amatu un tā tik tiešām, tobrīd, bija mana vieta. Man bija iespēja atdzīvināt idejas, sniegt atbalstu, deliģēt darbus, apmācīt, sniegt ieteikumus personālam un pats galvenais dekorēt, iekārtot zāli. Kā arī tas bija nepārtraukts darbs ar klientiem un kolēģiem, kas pastiprināja manas komunikācijas spējas. Mīļākais uzdevums bija modes trendu prezentēšana kolektīvam, tas bija tik aizraujošs process. Katru sezonu es to padarīju arvien interesantāku, piesaistīju profesionālus fotogrāfus, piedomāju pie katras tērpa detaļas un centos šo pasākumu noorganizēt pēc iespējas interesantāku. Un tas viss man palīdzēja saprast manu aicinājumu, kas turpat blakus visu laiku ir bijis. Lai gan es zināju, ka pienāks brīdis, kad būs nepieciešams atvadīties no šī darba, jo mācījos, lai uzsāktu savu biznesu. Pēc visas šīs iegūtās dzīves pieredzes, pamest šo uzņēmumu bija grūts solis. 

Pārvarēju šo smago atvadīšanos un nokļuvu tur, kur pašlaik esmu. Laimīgāka kā jebkad. Jau no paša sākta gala šis ir bijis mans aicinājums, jo tas ietver visu, ko esmu vēlējusies sasniegt karjerā. Lai gan varbūt tas ir nācis ilgā ceļā, šis piedzīvojums man ir devis ļoti daudz pieredzes. Un tā man ir devusi lieliskas  organizatoriskās, radošās un citas spēcīgas prasmes, kas ļauj man izbaudīt un mīlēt pasākuma plānošanas procesu. Kāzu organizēšana ir mana mīļākā nodarbe, no pirmās tikšanās ar pāri, līdz pat atvadīšanās brīdim. Katrs pāris ir atšķirīgs un tādēļ atšķirīgas ir arī katras kāzas. Tas ir tik skaists un tik personīgs piedzīvojums un tas, ka es varu būt daļa no šī visa ir neaprakstāmi. Un, ka es varu padarīt šo ceļojumu aizraujošāku, patīkamiem pārsteigumiem bagātu, kā arī atvieglot pāri no lieka stresa, dara mani tikai laimīgu. Mans mēŗkis ir Līgavai un Līgavainim radīt neaizmirstamu piedzīvojumu, padarīt viņu abu sapņus par realitāti un pats galvenais - sniegt padomus un atbalstu.

ILZE ZUTE -

KĀZU RĪKOTĀJA UN DEKORATORE

IZGLĪTĪBA

 

Diploms kāzu rīkošanā, stilā un dizainā

UK Academy of Wedding and Event Planning

 

Bakalaura grāds vadības zinībās

Ekonomikas un Kūltūras augstskola

 

Projektu vadība PMP sertifikācijai (PMI)

Latvijas Universitāte, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte

 

1. līmeņa profesionālā izglītība komercdarbībā

Latvijas Biznesa Koledža

 

gallery/alise un dainis 2018.08 (580) copy
gallery/untitled (609 of 798)
gallery/untitled (644 of 798)
gallery/logoname

UZŅĒMUMA PAMATVĒRTĪBAS

GODĪGUMS - Godīga un cieņpilna attieksme pret klientiem, darbiniekiem, sadarbības partneriem un pašiem pret sevi

 

RADOŠUMS - Radošas idejas un inovācijas, kas veicina izaugsmi

 

KVALITĀTE - Nepārtraukta produktivitātes un kvalitātes uzlabošana

gallery/bb_r0472
gallery/foto-4
gallery/atsauksmes

Superīgākās kāzu dekorācijas, kas redzētas! Viena no lietām par ko visvairāk kāzu dienā saņēmām komplimentus bija tieši dekorācijas! Milzīgs paldies Ilzei, kura ir ļoti talantīgs un foršs cilvēks.

Undīne un Kristaps

 

Jaa, Ilzei ir izcili laba gaume un stila izjūta - rezultātā ekselents dekoratora veikums kāzās!

Iveta (Undīnes mamma)

Izcili paveikts darbs, gan organizēšanā, gan dekorācijās! Ilze uztvēra mūsu idejas un vēlmes, un piepildīja katru no tām; lielisks palīgs kāzu tapšanā. Savu kāzu dienu varējām baudīt, priecāties par mazajiem pārsteigumiņiem, ko Ilze bija sagatavojusi, un neuztraukties par dienas gaitu, jo jau no pirmās kopējās sarunas sapratām, ka Ilzei var uzticēties. Milzīgs paldies par neaizmirstamo un skaisto kāzu dienu!

Marta un Kaspars

gallery/undine un kristaps 22-09-2018 gribuvasaru-lv (201)
gallery/bulta1
gallery/untitled (457 of 798)
gallery/bulta2
gallery/zk_jurgisieva_1044